TE Connectivity KRPA-14AN-120 Datasheet
10MS 15MS 10A 240V@AC 3 Form C (3PDT-NO, Nc) 2.25K¦¸ 17.5MA 240V 120V , 35.71MM*35.71MM*50.8MM