Idec RH2B-UL-AC120
Relay, DPDT, 10A, 120VAC Coil, 8 Pin
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsRH2B-UL-AC1206
17h
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Idec RH2B-UL-AC120 provided by its distributors.