Yageo Group YC158TJR-07510KL
Network Chip Resistor Thick Film 510kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC158TJR-07510KL.
Related Parts
PanasonicEXB-2HV474JV
Res Thick Film Array 470K Ohm 5% 0.25W ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 1506(8 X 0602) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-28V514JX
Res Thick Film Array 510K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC164-JR-07510KL
YC164 Series 1206 4 Resistor 510 kO ±5% ±200 ppm/°C Array Chip Resistor
Yageo GroupYC124-JR-07510KL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 510000ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
RES NTWK ARRAY 510K OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
PanasonicEXB-V8V514JV
Res Thick Film Array 510K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC158TJR-07510KL provided by its distributors.
RES ARRAY 8 RES 510K OHM 1206