Yageo Group YC124-JR-1333RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 33ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount,...
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-JR-1333RL.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-7.61%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-JR-1333RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 33ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
Thickfilm Surface Mount Resistor
33 5% CONVEX SQUARE 4X0402