Yageo Group YC124-JR-13330RL
Array Chip Resistor Thick Film 330Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-JR-13330RL.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-8.83%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-JR-13330RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 330ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408