Yageo Group YC124-JR-07680RL
Res Thick Film Array 680 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-JR-07680RL.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Future Electronics
TME
Inventory History
3 month trend:
-76.49%
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
SnapEDA
Related Parts
PanasonicEXB-N8V681JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 680ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
PanasonicEXB-28V681JX
Res Thick Film Array 680 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-JR-07680RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 680ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
4 ±5% 680Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Resistor Networks Arrays 680ohm, 5%, 1/16W 4x0402 convex