Yageo Group YC124-JR-073R6L
Array Chip Resistor Thick Film 3.6Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-JR-073R6L.
Related Parts
PanasonicEXB-28V3R6JX
Res Thick Film Array 3.6 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V3R9JV
Res Thick Film Array 3.9 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-28V3R9JX
Res Thick Film Array 3.9 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC164-JR-073R9L
Array Chip Resistor Thick Film 3.9Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-JR-073R6L provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3.6ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
RES ARRAY 4 RES 3.6 OHM 0804