Yageo Group YC124-FR-0747R5L
Array Chip Resistor Thick Film 47.5Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-FR-0747R5L.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-FR-0747R5L provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47.5ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408