Yageo Group YC124-FR-073R3L
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3.3ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-FR-073R3L.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2012-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-FR-073R3L provided by its distributors.
4 ±1% 3.3Ω 62.5mW ±250ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS