Yageo Group YC122-FR-07464RL
Array Chip Resistor Thick Film 464Ohm 1% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC122-FR-07464RL.
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2012-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
PanasonicEXB-24V471JX
Res Thick Film Array 470 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupTC122-JR-07470RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 470ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0404
PanasonicEXB-24V511JX
Res Thick Film Array 510 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V4V471JV
Res Thick Film Array 470 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD T/R
RES NTWK ARRAY 470 OHM 1/16W 5% 0603 2 ELEMENT SMD
0606Convex ARRAY/NETWORK RESISTOR MNR 0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm 510Ohm ±200ppm/C ±5%
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC122-FR-07464RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 464ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0404
RES ARRAY 2 RES 464 OHM 0404