Yageo Group YC122-FR-07249RL
Array Chip Resistor Thick Film 249Ohm 1% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC122-FR-07249RL.
Related Parts
PanasonicEXB-24V271JX
Res Thick Film Array 270 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-34V271JV
Res Thick Film Array 270 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-V4V241JV
Res Thick Film Array 240 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC122-JR-07270RL
Array Chip Resistor Thick Film 270Ohm 5% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Yageo GroupTC164-FR-07270RL
Res Thick Film Array 270 Ohm 1% 1206 (4 x 0603)
Yageo GroupYC164-FR-07270RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 270ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC122-FR-07249RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 249ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0404
RES ARRAY 2 RES 249 OHM 0404