Yageo Group YC104-JR-0730RL
Array Chip Resistor Thick Film 30Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 0502 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC104-JR-0730RL.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Future Electronics
Related Parts
PanasonicEXB-N8V300JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 30ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-N8V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-18V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.1 (1/10)W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC124-JR-0730RL
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC164-JR-0730RL
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC104-JR-0730RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.031W, 30ohm, 12.5V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0206
RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0602