Yageo Group YC104-JR-0724RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.031W, 24ohm, 12.5V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount,...
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC104-JR-0724RL.
Related Parts
PanasonicEXB-N8V240JX
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-N8V220JX
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB18V220JX
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD T/R
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC164-JR-0724RL
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC104-JR-0724RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.031W, 24ohm, 12.5V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0206
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0602