Yageo Group RSF100JB-73-2R4
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2.4ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group RSF100JB-73-2R4.
IHS
Datasheet18 pages2 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-0.51%
Related Parts
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 2.4ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount