Yageo Group FMP200JR-52-820R
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 820Ohm 2W 5% Axial T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group FMP200JR-52-820R.
IHS
Datasheet16 pages2 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
-0.52%