XFMRS XFHCL6-R68M
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for XFMRS XFHCL6-R68M.
IHS
Datasheet3 pages16 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Descriptions
Descriptions of XFMRS XFHCL6-R68M provided by its distributors.
FIXED IND 680NH 15A 5.5 MOHM SMD