XFMRS XFHCL6-4R7M
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 2927
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for XFMRS XFHCL6-4R7M.
IHS
Datasheet3 pages16 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Descriptions
Descriptions of XFMRS XFHCL6-4R7M provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD