XFMRS XFEB321611-101-3A
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for XFMRS XFEB321611-101-3A.
IHS
Datasheet1 page22 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Descriptions
Descriptions of XFMRS XFEB321611-101-3A provided by its distributors.
FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN