Welwyn WRM0207C-12RFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 12ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WRM0207C-12RFT2.
IHS
Datasheet3 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+50.00%
Introduction Date2022-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WRM0207C-12RFT2 provided by its distributors.
WELWYN/TT ELECTRONICS 60276311
12 OHM 1% .4W 50PPM