Welwyn WRM0207C-100KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 100000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WRM0207C-100KFT2.
IHS
Datasheet3 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Introduction Date2022-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WRM0207C-100KFT2 provided by its distributors.
100K OHM 1% .4W 50PPM