Welwyn WRM0204D-475RBI
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 475ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1506
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WRM0204D-475RBI.
IHS
Datasheet3 pages2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WRM0204D-475RBI provided by its distributors.