Welwyn WP4SZI-27RJT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 27ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP4SZI-27RJT05.
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP4SZI-27RJT05 provided by its distributors.