Welwyn WP4SZI-180RJT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 180ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP4SZI-180RJT05.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
-43.98%
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP4SZI-180RJT05 provided by its distributors.
5% 180¦¸ 4W 13mm