Welwyn WP4SZI-15RJT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 15ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP4SZI-15RJT05.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP4SZI-15RJT05 provided by its distributors.