Welwyn WP4S-470RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 470ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP4S-470RJA1.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+50.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP4S-470RJA1 provided by its distributors.