Welwyn WP3SZI-1R0JT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 100V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP3SZI-1R0JT05.
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP3SZI-1R0JT05 provided by its distributors.