Welwyn WP3S-220RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP3S-220RJA1.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2006-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP3S-220RJA1 provided by its distributors.
220¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm