Welwyn WP3S-12RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WP3S-12RJA1.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WP3S-12RJA1 provided by its distributors.