Welwyn WMO7S-75RJA05
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 75ohm, 750V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WMO7S-75RJA05.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WMO7S-75RJA05 provided by its distributors.