Welwyn WMO5S-75RJA05
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 75ohm, 500V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WMO5S-75RJA05.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WMO5S-75RJA05 provided by its distributors.