Welwyn WMO3S-75RJA1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WMO3S-75RJA1.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WMO3S-75RJA1 provided by its distributors.