Welwyn WMO2S-43RJA1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 43ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WMO2S-43RJA1.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WMO2S-43RJA1 provided by its distributors.