Welwyn WMO2S-39RJA1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WMO2S-39RJA1.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WMO2S-39RJA1 provided by its distributors.