Welwyn WMO2S-110RJA1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 110ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WMO2S-110RJA1.
IHS
Datasheet3 pages5 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-12-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WMO2S-110RJA1 provided by its distributors.