Welwyn WDBR1UL-150RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 660W, 150ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn WDBR1UL-150RKLW.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn WDBR1UL-150RKLW provided by its distributors.