Welwyn W31ZI-3R9JT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3.9ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn W31ZI-3R9JT05.
Descriptions
Descriptions of Welwyn W31ZI-3R9JT05 provided by its distributors.