Welwyn W31ZI-150RJT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn W31ZI-150RJT05.
Descriptions
Descriptions of Welwyn W31ZI-150RJT05 provided by its distributors.