Welwyn W31-270RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 270ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn W31-270RJA1.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn W31-270RJA1 provided by its distributors.
270 OHM 5% 3W