Welwyn W31-120RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 100V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn W31-120RJA1.
IHS
Datasheet2 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn W31-120RJA1 provided by its distributors.
WELWYN/TT ELECTRONICS 53526677
120¦¸ ¡À5% 3W 13mm
120 OHM 5% 3W