Welwyn APC0402RC-909RFT10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 909ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Welwyn APC0402RC-909RFT10.
IHS
Datasheet3 pages5 years ago
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2020-08-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Welwyn APC0402RC-909RFT10 provided by its distributors.