Walsin Technologies WQCW2520Z0J33NPB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW2520Z0J33NPB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW2520Z0J33NPB provided by its distributors.
FIXED IND 33NH 1A 140 MOHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 33nH,J,60Q,1.0A