Walsin Technologies WQCW2520Z0J18NPB
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW2520Z0J18NPB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW2520Z0J18NPB provided by its distributors.
FIXED IND 18NH 1A 110 MOHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008)18nH,J,50Q,1.0A