Walsin Technologies WQCW2520Z0J15NPB
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW2520Z0J15NPB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW2520Z0J15NPB provided by its distributors.
FIXED IND 15NH 1A 100 MOHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 15nH,J,50Q,1.0A