Walsin Technologies WQCW2520Z0J12NPB
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW2520Z0J12NPB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW2520Z0J12NPB provided by its distributors.
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 12nH,J,50Q,1.0A