Walsin Technologies WQCW2520Z0G27NPB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW2520Z0G27NPB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW2520Z0G27NPB provided by its distributors.
FIXED IND 27NH 1A 130 MOHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 27nH,G,55Q,1.0A