Walsin Technologies WQCW1005Z0J68NTB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0J68NTB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0J68NTB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 68nH,J,22Q,0.1A
FIXED IND 68NH 100MA 1.12 OHM