Walsin Technologies WQCW1005Z0J51NTB
General Purpose Inductor, 0.051uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0J51NTB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0J51NTB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 51nH,J,25Q,0.1A
FIXED IND 51NH 100MA 820 MOHM