Walsin Technologies WQCW1005Z0J3N3TB
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0J3N3TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0J3N3TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 3.3nH,J,19Q,0.84A
FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM