Walsin Technologies WQCW1005Z0J23NTB
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0J23NTB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0J23NTB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 23nH,J,22Q,0.4A
FIXED IND 23NH 400MA 300 MOHM