Walsin Technologies WQCW1005Z0J11NTB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0J11NTB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0J11NTB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 11nH,J,24Q,0.64A
FIXED IND 11NH 640MA 120 MOHM